Tvoros yra ne tik apsauginis elementas, bet ir geras būdas privatumui ir saugumui užtikrinti. Jei ieškote patikimo partnerio tvorų montavimo darbams Akmenėje ir Akmenės rajone, mes esame jūsų paslaugoms. Tačiau ne tik Akmenės regiono gyventojams teikiame tvorų įrengimo paslaugas – bendradarbiaujame su klientais iš visos Lietuvos.
Mūsų tvorų montavimo paslaugos yra orientuotos į daugelio poreikius. Dirbame su įvairiais tvorų tipais, įskaitant tinklines (tornado, virintas, regztas), segmentines (2D, 2DS ir 3D), metalines, žaliuzines, skardines, medines, tvoralenčių tvoras (vienpuses, dvipuses) ir panašias. Be to, galime pasiūlyti įvairias spalvas ir tvorų aukščius, kad klientai galėtų pasirinkti tinkamiausią tvorą savo poreikiams.
Mūsų komanda siūlo tvorų montavimo paslaugas visiems, kurie nori suteikti savo namų kiemui ar verslo plotui papildomą apsaugą ir estetinę išvaizdą. Galime aptverti gyvenamuosius namus, mokyklas, darželius, ligonines, sandėlius, prekybos centrus, gamyklų teritorijas, sodus, parkus, žemės ūkio teritorijas, automobilių stovėjimo aikšteles, miškus, visuomeninius pastatus, statybvietes, sporto aikštynus ir kitus objektus.

Tvoros montavimo paslaugų kainos gali skirtis priklausomai nuo kelių svarbių faktorių, tokių kaip tvoros medžiagos rūšis, tvoros ilgis ir aukštis, darbo apimtis ir sudėtingumas, taip pat montavimo vietos sąlygos. Montuojant tvorą, svarbu atsižvelgti į medžiagos pasirinkimą, taip pat tvoros ilgis ir aukštis gali turėti įtakos kainai, nes ilgesnės ir aukštesnės tvoros reikalauja daugiau laiko ir darbo jėgos. Be to, kainą taip pat gali padidinti sudėtingesni montavimo darbai, pvz., jei tvora turi būti sumontuota ant sudėtingos reljefo teritorijos arba jei yra reikalingi papildomi darbai, tokie kaip vartų ar vartelių montavimas. Jei norite sužinoti tikslines kainas, kreipkitės į mus – mes su malonumu Jums padėsime.

Tvorų montavimo darbai Akmenėje ir Akmenės rajone
Tvorų montavimo darbai Akmenėje ir Akmenės rajone

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Skambinkite:

Tvorų montavimas Akmenė ir Akmenės rajone
Tvorų montavimas Akmenė ir Akmenės rajone

Mūsų paslaugų sritis neapsiriboja tik tvorų montavimu, mes taip pat specializuojamės vartų bei vartelių įrengimo darbais. Mūsų profesionali komanda galės kokybiškai sumontuoti vartelius ar vartus, atsižvelgdama į jūsų pageidavimus. Mes siūlome platų vartų ir vartelių pasirinkimą, pradedant nuo varstomų, stumdomų, rankinio valdymo ar su automatiniu atidarymu.
Mūsų komanda gali sumontuoti tvoros stulpus naudojant įvairius būdus, atsižvelgiant į kiekvienos situacijos ypatybes ir kitus veiksnius. Pavyzdžiui, mes galime pritvirtinti stulpus sukalant juos arba įbetonuojant į žemę. Mes įsitikinę, kad tinkamai sumontuoti tvoros stulpai yra svarbiausias tvoros dalis, užtikrinanti tvoros stabilumą ir ilgaamžiškumą. Todėl mūsų profesionali komanda visada atidžiai įvertina kiekvieną situaciją ir parenka tinkamiausią tvoros stulpų montavimo būdą.
Be to, mes siūlome tvorų konstrukcijas be pamato arba su lengvai surenkamu pamatu. Tvoros su surenkamais betoniniais pamatais yra lengvai ir greitai statomos, todėl jų statybos procesas yra daug paprastesnis ir trumpesnis, palyginti su tradiciniais pamatais. Tai yra populiarus pasirinkimas, nes surenkami pamatai užtikrina stabilumą ir tvirtumą, o tvoros lengvai pritaikomos prie bet kokio sklypo paviršiaus, nereikia kasti gilių duobių arba laukti betono sukietėjimo.
Mūsų komanda naudoja mini ekskavatorių, kad galėtų greitai ir profesionaliai atlikti skylių gręžimo darbus. Jei reikia pasiekti sunkiai prieinamas vietas, naudojame benzininius ar rankinius gręžtuvus.

Tvoros montavimo laiką įtakoja daugybė veiksnių. Tiksliai nustatyti, kiek laiko reikės tam tikrai tvorai įrengti, reikia atsižvelgti į tvoros ilgį, aukštį, tipą, vietos ypatybes ir panašiai. Tačiau, jei kalbame apie 100 metrų tvoros montavimą, įprastai tai užtrunka apie 2-3 dienas.
Mūsų tvorų statymo procesas prasideda nuo konsultacijų su klientu. Mes galime atvykti į jūsų objektą ir padėti jums pasirinkti tinkamą tvorų rūšį ir spalvą, taip pat nusprendžiame, kurios tvoros dalys turi būti montuojamos. Tada nustatome kainą. Jei klientas sutinka su mūsų pasiūlymu, mes pradedame tvoros montavimo procesą. Jei norite užsisakyti tvoros įrengimo paslaugas Akmenė ar Akmenės rajone ar turite klausimų, kreipkitės į mus ir mes su malonumu jums padėsime.

Atliktų darbų galerija
Segmentinių tvorų matmenys pateikiami lentelėje

Segmento aukštis mmSegmento ilgis mmRekomenduojamas
stulpo aukštis mm
Stulpo profilis mmTvirtinimo detalių skaičius vnt.Vielos skersmuo
mm
10302500150060 x 4024 - 5
12302500170060 x 4024 - 5
15302500200060 x 4034 - 5
17302500220060 x 4044 - 5
20302500250060 x 4044 - 5

Tvoros spalvos: žalia RAL6005, ruda RAL8017, pilka RAL7016, cinkuota.

Tinklinių tvorų matmenys pateikiami lentelėje

Vielos tinklo aukštis mmVielos tinklo ilgis mStulpo aukštis betonuojant mmStulpo aukštis kalant mmStulpo profilis mmTvirtinimo detalių skaičius vnt.
10002515002000382
12502517002300382
1500252000250038-483
17502522002800484
20002525003000484

Tvoros spalvos: žalia RAL6005 ir cinkuota.

Tvorų montavimas: JoniškisKelmėŠiauliai, Mažeikiai, Radviliškis, Pasvalys, Pakruojis, Raseiniai, TelšiaiAkmenė ir visoje Lietuvoje.

Turite klausimų? Užduokite mums klausimą