Tinklinės tvoros vienos pigiausių iš siūlomų tvorų. Tokio tipo tvoros yra puikus sprendimas norint greitai ir pigiai apsitverti teritoriją. Tinklas yra idealus pasirinkimas lengvoms, tvirtoms ir patikimoms tvoroms statyti.
Tiek tinklinė tvora, tiek segmentinė tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų teritorija matytųsi, kad kiemas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.

Tinklinės tvoros yra labai populiarios, kadangi turi daug puikių savybių: lengvos, patikimos ir gana nebrangios, puikiai tinka didelėms teritorijoms aptverti, o šiuolaikinis tinklas atrodo išties dekoratyviai.

Tinklas gali būti padengtas cinku arba nudažytas pasirinkta spalva. Tvoros spalvos: žalia RAL6005 ir cinkuota. Galima rinktis pinto tinklo bei suvirintos vielos tvorą.

Suvirintos vielos tinklinė tvora.

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Skambinkite:

Pinto tinklo tinklinė tvora.

Tinklinės tvoros yra plačiai naudojamos kaip tvoros dideliems plotams: pramoniniams objektams, statyboms, laukams, ganykloms, vasarnamiams, administraciniams pastatams ir įstaigoms, sporto objektams, greitkeliams, oro uostų teritorijoms, sąvartynams ir panašiai.
Jeigu reikia apsitverti laikinai, tai tvora iš tinklo taip pat yra geriausias pasirinkimas.

Tinklinė tvora turi šiuos privalumus
Galima aptverti didelius plotus.
Galima aptverti labai didelius plotus. Tai leidžia apsaugoti didelius žemės ūkio ar pramonės objektus.
Galima pakartotinai naudoti.
Pakartotinis naudojimas. Galima išmontuoti tinklą ir jį pakartotinai naudoti. Galimybė įrengti kaip laikiną tvorą.
Laisva oro cirkuliacija.
Tinklas neužkerta kelio oro masėms judėti. Puiki ventiliacija, nes oras laisvai cirkuliuoja aplink uždarą zoną. Oro srautas sukuria palankias sąlygas augalams ir neleidžia kauptis drėgmės pertekliui.
Skaidrumas.
Tvoros iš tinklo neužkerta kelio saulės spindulių patekimui, o tai reiškia, kad nebus užtamsintų zonų, o tai ypač svarbu aptveriant žemės ūkio paskirties žemę ir kitas vietoves, kur reikia saulės šviesos. Taip pat tokio tipo tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų aptverta teritorija matytųsi.
Lengva prižiūrėti.
Priežiūra, paprastumas. Estetinė, tvarkinga išvaizda. Tai paprasta ir patogu valyti nuo purvo (plauti vandeniu su dideliu slėgiu).
Nedidelė kaina.
Tvoros iš tinklo kaina yra praktiškai mažiausia iš visų galimų tvoros variantų (kitų rūšių tvoros yra daug kartų brangesnės). Vienas iš pigiausių aptvarų variantų.
Lengva sumontuoti.
Tvora iš tinklo lengvai ir greitai montuojama. Jei yra paruoštų atramų stulpų, tinklinė tvora gali būti sumontuojama per dieną.
Mažas svoris
Mažas tinklo svoris, kuris palengvina transportavimą ir aptvarų įrengimą. Nereikia masyvo rėmo arba pamato.
Universalumas.
Tinklinė tvora gali būti naudojama bet kuriam objektui ir teritorijai aptverti. Tvora gali būti įrengta tiek sklypų, tiek komercinių ir pramoninių objektų, vaikų darželių ir mokyklų, administracinių pastatų, sporto aikštelių ir gyvūnų zonų aptvėrimui.
Patvarumas.
Tinklinės tvoros turi ilgą tarnavimo laiką. Cinkuotos tvoros tinklas yra labai patvarus, atsparus korozijai ir mechaniniams pažeidimams.
Atliktų darbų galerija

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Skambinkite:

Galimi tvorų matmenys pateikiami lentelėje

Vielos tinklo aukštis mmVielos tinklo ilgis mStulpo aukštis betonuojant mmStulpo aukštis kalant mmStulpo profilis mmTvirtinimo detalių skaičius vnt.
10002515002000382
12502517002300382
1500252000250038-483
17502522002800484
20002525003000484

Tvoros spalvos: žalia RAL6005 ir cinkuota.

Turite klausimų? Užduokite mums klausimą