Žaliuzinės tvoros gali būti dviejų rūšių: klasikinės žaliuzės arba šiuo metu itin populiarios rombo formos. Rombo skardinė tvora yra vienas iš populiariausių skardinių tvorų tipų, pasižymintis tvirtumu ir estetiniu patrauklumu.

Rombo tipo tvora yra moderni ir funkcionali aptvėrimo sistema, kurioje naudojami rombo formos metalo profiliai. Ši tvora išsiskiria savo unikaliu dizainu, kuris ne tik puošia aplinką, bet ir suteikia didelį privatumo bei saugumo lygį. Rombo formos profiliai sukuria elegantišką ir simetrišką išvaizdą, kuri atrodo patraukliai iš abiejų tvoros pusių. Dėl savo lankstymo konstrukcijos rombo formos profiliai yra tvirtesni už žaliuzių tipo tvoros profilius, taip suteikdami papildomo stabilumo ir ilgaamžiškumo.

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Skambinkite:

Šios tvoros, horizontaliai sumontuotais rombo profiliais, suteikia elegantiškumą, idealiai derančios prie šiuolaikinės architektūros. Dėl savo minimalizmo, paprastumo ir prabangos, jos tampa vis populiaresnės.

Rombo profilio tvoros gaminamos iš cinkuoto plieno skardos, dengtos poliesteriu, kas užtikrina jų atsparumą korozijai ir ilgaamžiškumą. Šios tvoros pasižymi itin plačiu spalvų pasirinkimu, leidžiančiu kiekvienam rasti tinkamiausią variantą pagal individualius poreikius.

Norite sužinoti daugiau apie rombo tipo tvoras? Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir suteikti išsamią konsultaciją.

Kodėl Rinktis Rombo Tipo Tvoras?
Išskirtinis Dizainas.
Rombo formos žaliuzinės tvoros išsiskiria savo išvaizda ir elegancija. Jos puikiai dera tiek su moderniais, tiek su klasikinių stilių pastatais, todėl yra puikus pasirinkimas namų savininkams, siekiantiems pabrėžti savo būsto išskirtinumą.
Priežiūros paprastumas.
Cinkuotas ir dažytas paviršius nereikalauja dažno dažymo ar kitokios ypatingos priežiūros. Tvorą tereikia retkarčiais nuvalyti nuo dulkių ir nešvarumų.
Dvigubas grožis: estetika iš abiejų pusių.
Dėl unikalaus rombo formos profilio abi tvoros pusės atrodo vienodai patraukliai. Tai reiškia, kad nesvarbu, iš kurios pusės žiūrėsite į tvorą, ji visada atrodys estetiškai ir stilingai.
Atsparumas ir ilgaamžiškumas.
Metalas, iš kurio pagamintos tvoros, yra labai patvarus ir atsparus įvairioms oro sąlygoms. Jis nereikalauja daug priežiūros ir gali tarnauti daugelį metų, neprarandant savo pradinės išvaizdos.
Spalvų įvairovė.
Tvoros siūlomos įvairiomis spalvomis, todėl galėsite lengvai jas priderinti prie savo namo fasado ir aplinkos. Galimi ir nestandartiniai spalvų variantai, tad galėsite sukurti išskirtinį savo sklypo įvaizdį.
Individualizavimas.
Šios tvoros gali būti gaminamos įvairių aukščių, spalvų ir tankumo, leidžiančių pritaikyti tvorą pagal individualius poreikius ir pageidavimus.
Atliktų darbų pavyzdžiai

Tvorų montavimas: Šiauliai, Mažeikiai, Telšiai, Kelmė, Pakruojis, Joniškis, Akmenė, Pasvalys, Radviliškis, Raseiniai ir visoje Lietuvoje.

Turite klausimų? Užduokite mums klausimą