Tvoros ne tik suteikia privatumo ir saugumo, bet ir gali tapti gražiu jūsų sklypo akcentu. Tvoralenčių tvoros yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia suteikti savo namui ar sodybai saugumą, privatumą ir estetiką. Jų ilgaamžiškumas, estetika ir funkcionalumas daro šias tvoras populiaromis tarp įvairių namų savininkų.
Tvoralenčių tvora susideda iš metalinių profilių, tvirtinamų vertikaliai arba horizontaliai prie tvoros skersinių. Tvoros tankumą galite reguliuoti patys, taip pat pasirinkti, ar norite, kad tvora būtų permatoma, ar visiškai nepermatoma.

Tvoralenčių segmentai yra žinomi dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo. Jie gali atlaikyti įvairias oro sąlygas ir nepalankius klimato faktorius, todėl yra puikus pasirinkimas tiek šalčiui, tiek karščiui linkusiose vietovėse. Aukštos kokybės gamyklinis dažymas užtikrina ilgaamžiškumą ir apsaugo nuo UV spindulių bei korozijos poveikio.
Modernūs tvoralenčių segmentai gali būti pasirinkti įvairių spalvų ir dizaino variantų, atitinkančių bet kokį architektūrinį stilių.

Tvoralenčių pavyzdžiai Šiauliai
Tvoralenčių pavyzdžiai

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Skambinkite:

Antracito spalvos tvoralenčių tvora
Antracito spalvos tvoralenčių tvora

Tvoralenčių tvoros rūšys:

Pagal konstrukciją:

  • Vienpusės: tinka, kai norima atskirti sklypą nuo gatvės ar kaimynų, tačiau norima išlaikyti atvirumo jausmą.
  • Dvipusės: suteikia daugiau privatumo ir apsaugos nuo triukšmo.

Pagal montavimo būdą:

  • Vertikalios: klasikinis pasirinkimas, suteikiantis tvorai lengvumo ir grakštumo įspūdį.
  • Horizontalios: tvirtesnės ir masyvesnės, puikiai tinka moderniems eksterjerams.
Tvorų montavimo Video
Tvoralenčių tvorų privalumai
Estetika.
Tvoros atrodo moderniai ir elegantiškai. Jų dizainas gali būti labai įvairus, todėl galite lengvai rasti tvorą, kuri atitinka jūsų namo ar sodybos stilių. Galite rinktis iš įvairių spalvų ir dangų, kad tvora derėtų prie jūsų namo ir aplinkos.
Praktiškumas.
Jos nerūdija ir nėra veikiamos korozijos, todėl nereikalauja nuolatinio atnaujinimo ar dažymo. Paprastai pakanka reguliariai jas valyti, kad jos išlaikytų savo patrauklią išvaizdą.
Atsparumas korozijai.
Metalinės tvoralentės yra atsparios korozijai ir rūdims, todėl nereikės jaudintis dėl tvoros būklės blogėjimo laikui bėgant.
Kaina.
Tvoralenčių tvoros yra palyginti nebrangios, palyginti su kitomis tvorų rūšimis.
Ilgaamžiškumas.
Tvoralentės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tarnauja ilgai. Pagamintos iš aukštos kokybės cinkuoto plieno ir padengtos gruntu bei polimeriniais dažais, metalinės tvoralentės atlaiko net ir nepalankiausias oro sąlygas.
Spalvų įvairovė.
Nors dažniausiai tvoralentės būna klasikinių spalvų, pvz., rudos ar juodos, galima rinktis ir iš kitų spalvų paletės, atitinkančios jūsų skonį ir namo dizainą.
Investicija į ateitį.
Rinkdamiesi tvoralentes investuojate į ilgaamžiškumą ir patikimumą. Tai leis jums sutaupyti laiko ir pinigų ilgalaikėje perspektyvoje.
Atliktų darbų pavyzdžiai

Renkantis tvoralenčių tvorą, reikėtų atsižvelgti į:

  • Sklypo paskirtį: jei sklypas yra prie judrios gatvės, reikėtų rinktis aukštesnę ir tvirtesnę tvorą, kuri apsaugotų nuo triukšmo ir dulkių.
  • Eksterjerą: tvoros spalva ir tekstūra turėtų derėti prie namo fasado ir aplinkos.
  • Privatumo poreikius: jei norite daugiau privatumo, reikėtų rinktis dvipusę tvorą.
  • Biudžetą: tvoralenčių tvorų kainos gali skirtis priklausomai nuo medžiagos, aukščio ir kitų faktorių.

Tvoralenčių tvoros yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško modernios, praktiškos ir ilgaamžės tvoros. Renkantis tvorą, reikėtų atsižvelgti į individualius poreikius ir aplinkybes.

Ral 8017 tvoralentės Šiauliai

Tvorų montavimas: Šiauliai, Mažeikiai, Telšiai, Kelmė, Pakruojis, Joniškis, Akmenė, Pasvalys, Radviliškis, Raseiniai ir visoje Lietuvoje.

Turite klausimų? Užduokite mums klausimą